Любов до Батьківщини не знає кордонів.
2.06.2016 PDF Друк

Цього тижня тему повернення Савченко додому перервала трагічна звістка з Грибович. Як вам це подобається: «в Україні перевірять всі сміттєзвалища»… Хто перевірить і для чого час тратити: жодне, жодне не відповідає санітарним вимогам. За даними Всеукраїнської екологічної ліги, площа території, заваленої в Україні сміттям, складає 7% від всієї території нашої держави. Санкціоновані та здебільшого несанкціоновані полігони сміттєзвалища продовжують розростатися з року в рік.

 

Замість «перевірять» міністр мав задати інше питання – хто відповість за смерті невинних пожежників? Адже ні для кого не секрет, що не сміттєзвалища хвилюють нині місцеву владу, а перш за все тендери на вивіз сміття. А вже куди вивозити і чи можна вивозити - питання другорядне. Ці «смітники» горять щороку, і трафунок у Грибовичах - це типове наше «допоки грім не вдарить».

 

Але повернемось до Савченко. Скоріше навіть не до самої Надії, а подій навколо неї. Складається враження, що найближчим часом це нагадуватиме анекдот про Леніна і колоду: щодня тих, хто долучився до звільнення Надії, все більше і більше. Але ж ми чітко почули від Путіна, що Савченко звільнено за сприяння Медведчука на прохання родичів загиблих журналістів. А Президент Порошенко навіть поспішив запевнити, що так, як звільнили Надію, звільнять і Донбас, і Крим!?

Що через посередництво того ж Медведчука, який незрозуміло що робить у переговорній групі, і що найсерйозніше – що влада йому за це пообіцяла?..

Спустимось на землю. Справа по лісу, який громадські активісти затримали на станції у Ходорові, так виглядає, спускається на «тормоза». Не буду здивований, коли врешті все закінчиться тим, що й ліс «законний», і документи в порядку, і винні у всьому активісти, які пхають носа куди не треба. Одним словом, Тарас Матвіїв правий – мафія в законі. Нам би свого «катані», але де нині го здибиш, коли у верхніх ешелонах всі «в пушку».

І насамкінець. З професійним святом, журналісти, і всі, хто вважає себе такими. Нині є багато можливостей писати, показувати і розповідати. Ключовим у цьому є поняття об’єктивності, неупередженості і, врешті, правдивості. Це непросто. А хто казав, що буде легко…

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі